Про іспанську віллу Шарія
Політика

Про іспанську віллу Шарія

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1355

0


Журналіст "Слідство.Інфо"  Анна Бабінець розповідає про нерухомість журналіста і політика Анатолія Шарія.

Шарій у серпні 2019 року став власником будинку площею 230 квадратних метрів у містечку Рода-де-Бара у Каталонії, Іспанія.

Будинок розташований на першій лінії, якраз біля пляжу.

Споруда складається з основного житлового поверху на 161 кв.м та підвального приміщення на 69 кв.м. Навколо будинку є сад площею у 5,2 сотки.

З появою нового власника навколо вілли звели майже двометровий паркан, на вікнах, що виходять на вулицю, встановили решітки.

Анна Бабінець зазначає:

 

Місцеві сайти нерухомості пропонують схожі за розміром та розташуванням будинки у Рода-де-Барі за ціною в кілька сотень тисяч євро. Щоправда, будинків на першій лінії у відкритому продажі ми не знайшли. Найближча зі знайдених нами до моря вілла (у оголошенні вказано, що до моря від неї 70 метрів) — втім, із більшими будинком та садом — коштує 950 тисяч євро.

 

Дмитро Черетун, аналітик руху "Чесно", так коментує віллу Шарія:

 

«Анатолій Шарій позиціонує себе як правдоруб і викривач фейків, і багато людей йому довіряють. Шарій не приховує свого розкішного життя за кордоном, і складається враження, що його аудиторію не цікавить, звідки в нього кошти на таке життя. Але якщо людина позиціонує себе як «проповідник правди», вона мала б іти до кінця та бути чесною насамперед зі своїми прибічниками»

 

До речі, рух "Чесно" виявив, що партія Шарія упродовж першого кварталу цього року отримала понад мільйон гривень від трьох громадських організацій. Зазвичай, фінансування від ГО проводять тоді, коли бажають приховати справженє походження коштів, - зазначають аналітики руху "Чесно".

Сам Анатолій Шарій поки що не коментував історію з іспанською віллою.

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1355

0