Правосуддя по-українськи : членів міжнародного наркокартелю відправили додому
Події

Правосуддя по-українськи : членів міжнародного наркокартелю відправили додому

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1045

0


Про це заявив заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін на зустрічі з представниками Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (DEA) Міністерства юстиції США, спільно з якими Нацполіція провела цю операцію, передає пресслужба відомства.

Затриманим раніше членам міжнародного злочинного синдикату по торгівлі наркотиками із 400 кг кокаїну український суд змінив міру запобіжного заходу та із залоговою сумою у 570 тис. грн, які одразу були внесені, відпустив на свободу без браслетів та зобов‘язанням знаходитись по адресам мешкання у темну пору суток. Тобто тримання під вартою своїм ріненням судді замінили на нічний домашній арешт. Своє рішення суд ухвалив на основі клопотань, поданих представниками підозрюваних.

Ринкова вартість вилученого в ході проведеної міжнародної спецоперації під керівництвом європейського офісу DEA та представників міюсту США складає понад понад 1 млрд. грн. 

Міжнародні партнери України занепокоєні таким рішенням і побоюються, що це призведе до втечі злочинців. Зокрема американська частина міжнародної команди DEA, яка приймала безпосередню участь в проведенні спецоперації, прямо обурилась таким рішенням та назвали його «зухвалим». Міжнародні партнери не розуміють, яким чином можно було «відпустити» членів наркокортелю під заставу у 570 тис. грн, коли вартість вилучених доказів перевищує заставу у майже 2000 разів.

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1045

0