Посла звільнити за непоклоніння перед Онуфрієм. ОПЗЖ знову відстоює інтереси РФ.
Події

Посла звільнити за непоклоніння перед Онуфрієм. ОПЗЖ знову відстоює інтереси РФ.

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

4293

0


Посла Україні в Чорногорії звільнити. Таке звернеття зробив Народний депутат від "ОПЗЖ" Качний Олександр Сталіноленович під час виступу у Верховній Раді, оскільки Посол назвала Онуфрія настоятелем Російської православної церкви в Україні, а не настоятелем Православної церкви України.

 

 

Чому не  можна називати речі своїми іменами. Чому людина (отець Онуфрій) може їздити в зарубіжні країни та виступати від імені Української Православної церкви, до якої не має жодного відношення?

 

Нагадаємо, настоятель РПЦ в Україні Онуфрій в кінці лютого 2020 року очолив хресну ходу в Чорногорії, яка стала фактичним протестом проти створення автокефальної церкви в Чорногорії та від'єднання від РПЦ. Що цікаво, на хресну ходу дивним чином самоорганізувалися численні прихильники РПЦ -   20-25-ти річні чоловіки міцної статури, які намагались автобусною колоною потрапити в Чорногорію із Сербії (яка активно підтримує РПЦ).

 

Прикордонна служба Чорногорії не пропустила через державний кордон колону проросійських активістів. Зазначені дії вказують на проведення "російської весни", за сценарієм 2014 року в Україні (проросійськи налаштовані активістти приїжджали на протестні акції колонами із Російської Федерації, після чого почалось збройне захоплення адміністративних будівель "зеленими чоловічками" - які виявились кадровими співробітниками спецслужб РФ).

 

Посол України в Чорногорі Фіялка Наталя Миколаївна зробила абсолютно правильну та вчасну заяву про те що Онуфрій (попри надання йому сану "митрополита", таким він не являється після отримання Україною Томосу та обрання на церковному сеноді Митрополита Епіфанія настоятелем УПЦ) не являється представником УПЦ, а його дії такі, зо виходять за рамки церковних. 

 

 

Через Російська Федерація намагається створити нову гарячу точку в Європі, щоб відволікти увагу від війни в Україні, тому не можна залишатись осторонь та мовчки чекати подальшого розвитку подій.

 

 

Депутати ОПЗЖ традиційно обирають проросійську позицію, все більше проявляючи зневагу до демогратичних цінностей та інтересів українського народу.

 

 

 

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Події Коронавірус вже в Україні
Сергій Зінченко 2020-03-03 08:57
Події 70 роковини вбивства Романа Шухевича
Олександр Шевченко 2020-03-05 06:59
Політика Europäische Gäste bei der Parade des Kriegsverb...
Олександр Шевченко 2020-03-06 08:04

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

4293

0