Помер побитий в Черкасах журналіст Вадим Комаров
Події

Помер побитий в Черкасах журналіст Вадим Комаров

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

897

0


У ніч на 20 червня помер черкаський журналіст Вадим Комаров. Про це повідомив Сергій Томіленко, голова Спілки журналістів України. Комарова побили 4 травня, півтора місяці він пролежав у комі. "Комаров був незручним для багато кого і мав непросте минуле. Він писав гострі викривальні матеріали, які публікував в основному на своїй фейсбук-сторінці. Зокрема про ситуацію в Черкаській колонії №62, зловживання місцевих чиновників, розкрадання бюджетних коштів, незаконне будівництво, корупцію в Черкаській міськраді" - зазначив Томіленко. За його словами, 7 вересня 2016 року в Комарова стріляли, а 18 липня 2017 року журналіста побили.

"А місцеві журналісти налякані. «На мене теж відбувся напад, який так і не був розслідуваний. Немає сенсу писати в поліцію, допомагає тільки розголос», - розповіла одна із журналісток. Нерозслідуваними залишаються і два напади на журналістку обласної газети "Вечірні Черкаси" Валентину Васильченко - на неї нападали з битами і стріляли в ногу.

Ми закликаємо Володимир Зеленський відновити роботу міжвідомчої групи з розслідування злочинів проти журналістів, яка раніше була створена при Адміністрації Президента", - зазначив Сергій Томіленко.

 

Сергій Зінченко
активний

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

897

0