Польща може оштрафувати Ґазпром на 50 млн євро
Політика

Польща може оштрафувати Ґазпром на 50 млн євро

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

655

0


Голова Управління охорони конкуренції і споживачів (UOKiK) ініціював провадження проти Ґазпрому. Причиною є відсутність співпраці під час антимонопольного розслідування. Про це повідомляє polskieradio.pl

 

За відмову надати необхідну інформацію щодо будівництва газопроводу Nord Stream 2 Ґазпрому загрожує штраф у розмірі до 50 мільйонів євро.

Голова Управління охорони конкуренції і споживачів Томаш Хрустни нагадує, що в 2018 році Управління пред’явило шести компаніям, у тому числі і Ґазпромові, звинувачення у фінансуванні будівництва газопроводу Північний потік 2 без необхідного юридичного дозволу (крім Ґазпрому, це такі підприємства, як Engie, Uniper, OMV, Shell і Wintershall).

 

Томаш Хрустни сказав, що на початку поточного року звернувся до Ґазпрому з вимогою надати документи, які стосуються цієї справи. Ґазпром цього не зробив тому голова Управління охорони конкуренції і споживачів (UOKiK) ініціював чергове провадження. Томаш Хрустни наголошує, що незважаючи на відсутність співпраці з боку Ґазпрому, провадження проти компаній, які фінансують будівництво газопроводу Північний потік 2 закінчується.Окрім накладення фінансового штрафу, Управління охорони конкуренції і споживачів може наказати підприємцям продаж усього або частини майна. Управління може також вимагати припинення діяльності компанії, над якою підприємства здійснюють спільний контроль.

IAR/Л.І.

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

655

0