"Подвійне дно" Кирила Тимошенка, або "кріт" у Президента
Політика

"Подвійне дно" Кирила Тимошенка, або "кріт" у Президента

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

2363

0


Хто пише тексти, знімає відео і... підставляє Президента України? Прес-секретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель наразі перебуває в Лондоні на першій Міжнародній конференції з питань свободи медіа. Питаннями відео Президента продовжує опікуватися Кирило Тимошенко, заступник голови адміністрації Зеленського. 

У свіжому відео Президент говорить про законодавчу ініціативу щодо люстрації чиновників. Це добре, правда ж? Але уважні громадяни помітили, що промова Володимира Зеленського майже ідентична ініціативі Андрія Портнова, яку він опублікував дещо раніше. І у Зеленського, і у Портнова мова йде про те, що чиновників, які працювали у період з 22 лютого 2014 року (Портнов) чи з 23 лютого 2014 року (Зеленський) по 19 травня 2019 року (Зеленський) чи по 20 травня 2019 року (Портнов) треба люструвати.

 

Чи це просто співпадіння, що Володимир Зеленський повторює з розбіжністю в один день ініціативу Андрія Портнова? Чи люди, які пишуть йому тексти, навмисне ведуть до того, щоби скидалося, аби новий Президент танцює під дудку старих чиновників епохи Януковича?  

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

2363

0