"Офіс президента працює на розкол України" - Дмитро Карп
Політика

"Офіс президента працює на розкол України" - Дмитро Карп

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1615

0


Громадський діяч Дмитро Карп зазначає, що офіс президента Володимира Зеленського працює не на консолідацію, а навпаки, - на роз'єднання України. Карп показує цю деструктивну діяльність на прикладі реакції на повінь в Івано-Франківській області.

 

В Івано-Франківській області в другій половині червня ідуть практично безперервні дощі. Стає очевидним, що в разі продовження дощів неминучою є загроза паводків. Прогнози справджуються. 22-23 червня річки Івано-Франківської області вже перетворються на стихію, яка зносить все на своєму шляху. Руйнуються дороги, мости, затоплюються будинки, тонуть автомобілі, гинуть люди. Володимир Зеленський постить відео в чаті дальнобійників.

Думаєте, це банальна тупість, некомпетентність та неуважність його медійної команди?

Ні! Це один із елементів стратегії із загравання із «русским миром» з одночасною маргіналізацією та дискредитацією проукраїнського населення.
Автор ідеї - Михайло Подоляк, радник Андрія Єрмака.
Виконавець - Кірілл Тимошенко.

Замість оперативної реакції Офісу Президента на стихійне лихо в Західній Україні - повне ігнорування з боку Володимира Зеленського.

Натомість Кірілл Тимошенко розгортає всю свою бот-мережу та ручних блогерів на розповсюдження тези, що то гуцули-галичани-вуйки самі винні, вирубали весь ліс і тепер їх хати залило. Так їм і треба, самі винні, нехай самі тепер розбираються з паводком.

А вишенької на цьому огидному торті був меседж про те, що раніше Донбас допомагав тим нездарам, які тільки й уміють, що біля хати ліс рубати, а от тепер зовсім нема кому, бо націоналісти винні в окупації ОРДЛО. Ось все це інформаційне лайно розносила по українському фейсбуку бот-мережа Офісу Президента, поки Прикарпаття потерпало від паводків, а Зеленський в чатах відосики постив.

Навіщо? Хотіли одночасно маргіналізувати западенців та скинути на плечі місцевих органів влади подолання наслідків екологічної катастрофи загальнонаціонального масштабу. Так само, як вони зробили з коронавірусом. Адже досі весь тягар фінансового та організаційного забезпечення протиепідемічних заходів по КОВІД лежить на органах місцевого самоврядування. Центральна влада лише прес-конференції влаштовує, Зеленський постить відосики та разом із Ляшком «інспектує» ресторани.

Схоже, цього разу бажаного результату ОП не досяг, а лише сильно розізлив людей. Більше того, знайшовся голос розуму та розвінчав всю цю бот-маячню.
Процитую Андрія Заблоцького, голову Держлісагентства.

«Ліс може втримати певну кількість опадів, але не з такими обсягами, які ми спостерігаємо зараз в Карпатах. Давайте в цифрах — в середньому кількість опадів в Івано-Франківській області склала біля 2,8 млрд м3, а ліс максимально міг поглинути біля 200-250 млн м3. Це лише 10% від всіх опадів. Отож, ліс не може приборкати стихію гірських рік. Ліс – не дамба для запобігання паводкам та утримання такої кількості та сили води. Тому заяви, що причиною повеней є рубки - це маніпуляція та популізм.

В останні роки рубок відбувається значно менше. Але ця інформація не вигідна тим, хто систематично розповсюджує фейки про діяльність Держлісагентства. Наприклад, якщо порівняти з минулим роком, то обсяг заготівлі деревини зменшився на 17%. Це пов’язано з поступовим переходом від суцільних до поступових видів рубки. Так, за 5 місяців поточного року в Чернівецькій області кількість рубок скорочена на 41 тис. кубометрів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. На Закарпатті на 51 тис. кубометрів, а в Івано-Франківській області на 75,7 тис. кубічних метрів».

Більше того, лідером з незаконної вирубки лісу на сьогодні є Харківська область, а це аж ніяк не Західна Україна.

А пояснювати, що повінь принесла руйнування в низину, в місцину, де люди взагалі до вирубки лісу жодного відношення не мають, навіть соромно.

Приблизно таку саму позицію озвучив і Денис Шмигаль. Очевидно, що Прем’єр-Міністр зі Львова, який ще й був головою ОДА Івано-Франківської області та не з телевізора знає про паводки в Західній Україні, не витримав маячні про «гуцули винні в паводку». Очільник уряду та міністр внутрішніх справ вирушили в Прикарпаття зранку 24 червня.

Тим часом ОП продовжував займатись ігнором, а бот-мережа працювала на повну. Підключили ще й прокуратура з СБУ.

"Прокуратурою Івано-Франківської області за матеріалами УСБУ в області розпочато кримінальне провадження за численними фактами незаконної порубки лісу, що призвело до значних паводків на території Івано-Франківської та інших областей (ст. 441 КК України). Про це повідомили в прес-службі Прокуратури Івано-Франківської області.
«Встановлено, що у червні 2020 року на території Прикарпаття випала понаднормова кількість опадів, внаслідок чого загинуло 3 особи, підтоплено більше 10 тис житлових будинків, зруйновано 150 км доріг та 90 мостів, пошкоджено 586 доріг та 169 мостів, знищено 4146 м берегоукріплення. Їх виникнення, ймовірно, стало можливим внаслідок масового знищення об’єктів рослинного світу, порубки лісів, неналежного здійснення лісогосподарської діяльності та невиконання заходів по охороні навколишнього природного середовища посадовими особами", - йдеться у повідомленні.

Це ж треба! Раптом СБУ помітило, що хтось ліс рубав. Як вчасно! Якраз ботам Кірілла буде, що писати в коментарях. А можна побачити такі самі матеріали по екоциду в уже згаданій вище Харківській області?
І все це робить команда Володимира Зеленського, яка верещала про єдину країну, а натомість планомірно працює на розкол суспільства, дискредитацію та маргіналізацію всього проукраїнського. І ви бачите це щодня, просто не завжди розумієте, що ініціатори сидять на Банковій.

ПС: 25 червня ввечері Президент України Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Івано-Франківської області. Не пройшло і півроку. Мабуть, хтось сказав Володимиру Зеленському, що подібні катастрофи не ігнорують Президенти. Згадайте останню велику повінь 2008 року! І Юлія Тимошенко, і Віктор Ющенко тоді були на передовій з подолання наслідків. Оперативно та довготривало. Правда він єдиний із делегації, яка спілкувалась із місцевими, був чомусь без маски, це при тому, що дружина його госпіталізована із коронавірусом. Але то тема для окремої статті.

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1615

0