«Очільник Закарпаття допомагає ставленикам втікача Захарченка» – Дмитро Карп
Політика

«Очільник Закарпаття допомагає ставленикам втікача Захарченка» – Дмитро Карп

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

17317

0


«Очільник Закарпаття допомагає ставленикам втікача Захарченка»  Про повідомляє у Фейсбук Дмитро Карп

 

Кіпрська офшорна компанія «Avellana Gold» почала переробку відвалі Мужіївського золоторудного родовища на Закарпатті.

Про це повідомив Олексій Петров, керівник Закарпатської ОДА. На відео чиновник навіть вдягнений у фірмову каску «Avellana Gold».

Що за компанія дісталася до відвалів Мужіївського родовища?

 

 

 

Як повідомив громадський діяч Дмитро Карп, цю компанію зареєстрували у 2016 році на Кіпрі. Це зробили для того, аби переоформити право власності на «Карпатську рудну компанію» із Валерія Бредихіна (права рука Віталія Захарченка, оголошений у розшук), на кіпрський офшор. Власник «Avellana Gold», зазначає Дмитро Карп, – «громадянин США», який вже 20 років живе та працює на видобутку корисних копалин спочатку в Казахстані в компанії олігарха-міністра, а потім в РФ у Амурській області.

 

«Саме через «Карпатську рудну компанію» міністр-втікач часів Віктора Януковича – Віталій Захарченко і здійснював незаконне заволодіння державним Мужіївським золоторудним родовищем. Саме на «Карпатську рудну компанію» було переоформлене майно ТОВ «Закарпатполіметали», яке і пограбували Захарченко і ко, завдавши величезних збитків державі», – зазначає Дмитро Карп.

Громадський діяч зауважує, що переробка золоторудних відвалів, про яку розповідає керівник Закарпаття, співпала із приходом на роботу до офісу президента Андрія Єрмака.

 

«Avellana Gold» вела незаконне будівництво на території Мужіївського золоторудного родовища без отримання дозволу від Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Вони звернулись до ДАБІ вже після завершення будівництва і, звісно, отримали відмову через порушення законодавства.

 

Але після дзвінка Олексія Петрова в Офіс Президента України ДАБІ змінила думку та видала ліцензію кіпрському офшору. Про це розповідає сам очільник Закарпатської області. Як вважаєте, чи повязана така опіка над «колишнім» активом Віталія Захарченка із кумівством Олексія Петрова із Юрієм Бойком, чи він просто виконує вказівки лобістів кіпрського офшору із Офісу Президента України», – ставить перед суспільством риторичне питання Карп.

 

Він переконаний, що правоохоронці мають розслідувати сумнівні оборудки із державним золотом під прикриттям закарпатських і київських чиновників.

 

А роботу ТОВ «Закарпатполітметали», упевнений громадський діяч, можна відновити через залучення прозорих, а не офшорних, іноземних інвестицій. «Британський Barclays (один із найбільших світових інвесторів) ще навісні направив Президенту України лист, в якому гарантував відповідні інвестиції в галузь та відновлення роботи Закарпатполіметалів на Мужіївському золоторудному родовищі. Але Олексій Петров прийняв рішення за всю країну, за Президента, за прокуратуру та суди!

 

І тепер із радісною посмішкою розповідає про те, як кіпрський офшор із уставним фондом в дві тисячі євро переробляє відвали руди, які належать підприємству із державною часткою 93,67%.

 

Питання! А чи адекватний взагалі очільник Закарпатської області?», – описує реалії та перспективи «золотого» бізнесу на Закарпатті Дмитро Карп.

gn:justify"> 

 

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

17317

0