Новий заступник керівника ОП Роман Машовець: хто він?
Політика

Новий заступник керівника ОП Роман Машовець: хто він?

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

24390

0"Зрада відміняється" і "Я чую вас". Зеленський фактично відповів учасникам протестів  призначивши ветерана воєнної розвідки Романа Машовця.

 

22 квітня 2020 опублікували Указ президента Володимира Зеленського "Про призначення Р. Машовця Заступником Керівника Офісу Президента України".

Що відомо про нового заступника Андрія Єрмака?

 

 

Роман Машовець - ветеран воєнної розвідки і спеціального призначення, військово-політичний оглядач. Директор військово-політичного сектору Центру оборонної реформи.

 

Закінчив Воєнно-дипломатичну академію.

Кадровий військовий: від Київського військового ліцею у 1993 до Департаменту зовнішньої розвідки ГУР МОУ у 2008.

З липня 2014 року він займався організацією військово-технічної допомоги для Української армії.

 

Машовець є співавтором Закону щодо створення Сил спеціальних операцій

 

"Сили спеціальних операцій, - на переконання Романа Машовця, - займаються інтелектуальною роботою, збором і обробкою інформації, виробленням певного плану і координацією з усіма іншими задіяними відомствами. Ми наполягаємо, що спеціальні операції проводяться не лише у стані війни. Це постійний аналіз інформації з різних каналів суспільства, аби вчасно бути у потрібному місці у потрібний час і мати ті сили і засоби, які будуть потрібні. Це дуже дорого, але допомагає відповідати на загрози з меншим кровопролиттям». Про це говорив Машовець у розмові з Радіо Свобода. 

 

Він має 25 відряджень до зони бойових дій на сході України.

 

Одне з найголовніших завдань, поставлених перед Машовцем, є завершення роботи над підготовкою Стратегії національної безпеки та оборони країни та іншими важливими документами. 

 

Також Defense Express наголошує, що Роман Машовець повідомив про важливість перегляду окремих документів, які стосуються оборонно-безпекового сектору.

 

Як каже Машовець, необхідно налагодити чітку координацію та взаємодію між законодавчою та виконавчою гілками влади, а також ОП задля системної роботи над вирішенням актуальних проблем галузі. 

 

 

Сергій Зінченко
активний

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

24390

0