Нова «Стратегія повернення та реінтеграції тимчасово окупованих територій»
Політика

Нова «Стратегія повернення та реінтеграції тимчасово окупованих територій»

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

719

0


Заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка на своїй сторінці в соціальній мережі  повідомляє, що разом з головою робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи Антоном Кориневичем та прокурором АР Крим Гюндузом Мамедовим було обговорено пріоритетні напрямки роботи цієї групи в контексті розробки правових засад повернення частини Донецької та Луганської областей і АР Крим та Севастополя під контроль України.

 

 

«Серед основних ідей – необхідність розробки Стратегії реінтеграції окупованих територій з планом дій, який би регулярно переглядався. Крім того, один з пріоритетів - нарешті ратифікувати Римський статут Міжнародного кримінального суду, підписаний майже 20 років тому», - написав Рябошапка.

 

Заступник керівника Офісу президента також проінформував про те, що вже на першому засіданні Комісії з питань правової реформи має бути представлено пріоритетні напрямки діяльності групи, а до 2020 року буде вже напрацьовано перший пакет ініціатив президента.

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

719

0