Ніна Кур'ята, головна редакторка «BBC News Україна» звільняється з посади!
Події

Ніна Кур'ята, головна редакторка «BBC News Україна» звільняється з посади!

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

585

0


Головна редакторка «BBC News Україна» звільняється з посади!

 

 

Це були славні 8 років. 


Повний перезапуск сайту після закриття радіо і ще кілька редизайнів. Запуск телевізійної програми, яка щодня виходить на Громадському. Набір на роботу більш ніж 25 нових працівників. Співпраця з іншими службами ВВС і особисто з найкрутішими українськими і міжнародними журналістами. А головне - це така команда, в якій завжди було надійно працювати і весело спілкуватися. Про це вона написала у Facebook.

 

Разом з BBC News Україна ми пережили і висвітлили кілька виборів, Євромайдан, 5 років збройного конфлікту, я вже мовчу про всілякі різні футбольні чемпіонати і Євробачення. Ми надаємо перевагу якості перед швидкістю та кількістю, і це приесло свої плоди у вигляді репутації та поваги до нашого сайту та програми. У нас дуже пристойна спільнота на Фейсбуку, і ми стабільно входимо до топ-25 інформаційних сайтів України. 


Я бажаю цій команді і продуктам, які вона робить, тільки добра і подальшого процвітання. Я завжди буду пишатися тим, що 8 років була причетна до BBC News Україна і загалом - до ВВС як до найкрутішого мовника світу. Такий досвід випадає не кожному, він для мене дуже цінний і я його ніколи не забуду.
Мені пора рухатися далі і розвивати в те, що мені було б цікаво на даний момент. Сподіваюся, це правильне рішення. 

Олександр Шевченко
master

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

585

0