"Нептун" влучає у ціль - Відео
Технології

"Нептун" влучає у ціль - Відео

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1651

0Як повідомляє Defence Express, під час пусків крилатих ракет Р-360 комплексу 360МЦ підтвердили можливості нової системи озброєнь щодо пошуку та знищення морських цілей. Це відбулося 2 квітня 2020 р. на полігоні Алібей на півдні Одеської області.

Мішенню у акваторії полігону Алібей став ліхтер довжиною у 38 м та шириною в 11 м. Його розташували за 100 км від узбережжя. На баржі розмістили конструкцію, аби визначити місце влучання ракети у ціль.

"Ракета після старту з пускової установки "Нептуна" вийшла запрограмованим складним маршрутом по контрольним точкам у район розміщення морської цілі. Політ по маршруту відбувався шляхом поєднання даних від усіх складових системи управління ракетою. А саме: інерціальної системи наведення, глобальної системи супутникового позиціонування, а також радіовисотоміра. Всі ці складові системи управління розроблені українськими підприємствами. Бортовий комплекс управління з комбінованою системою наведення і радіовисотоміром дозволяє ракеті здійснювати політ до цілі на гранично малих висотах з дозвуковою швидкістю", - такі подробиці повідомляє Defence Express

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1651

0