НАБУ займаються стеженням в ЄСПЛ
Політика

НАБУ займаються стеженням в ЄСПЛ

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

15542

0


Правозахисник стверджує, що Рада Європи вже проводить розслідування

 

Агенти Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) займаються незаконним стеженням в Європейському суді з прав людини. Про це заявив представник Харківської правозахисної групи Євген Захаров.

За його словами, детектив НАБУ Сергій Рокунь з ще одним невстановленим колегою летіли з Києва до Франкфурта з директором бюро Артемом Ситником і його першим заступником Гізо Углавою. Пізніше Рокунь виклав фото на тлі собору в Страсбурзі.

"За даними джерела, Артем Ситник особисто підтвердив проведення стеження в Європейському суді. Як повідомило інше джерело, у відповідному органі Ради Європи розпочато службове розслідування щодо цих незаконних дій", - стверджує Захаров.

 

Детектив НАБУ Сергій Рокунь разом із колегою, ім’я якого ще треба уточнити, летіли з Києва у Франкфурт в одному літаку разом із директором НАБУ Артемом Ситником та його першим заступником Гізо Углавою. А потім пан Рокунь не міг втриматися, щоб не засвідчити своє перебування у Страсбурзі через вміщення в Інстаграмі свого фото на фоні шпилю знаменитого Страсбурзького собору. Ось, подивіться:

 

 

Ну, просто, як любителі архітектури «Петров» та «Боширов» милувалися шпилями собору у Солсбері!

За даними джерела, Артем Ситник особисто підтвердив проведення стеження у Європейскьому суді.

 

Дії НАБУ є безпрецедентними, такого собі не дозволяв ніхто і ніколи. Європейський з прав людини знаходиться під міжнародним імунітетом. Для проведення таких слідчих дій недостатньо рішення суду (і який український суддя наважиться на такий дозвіл?!). Проведення слідчих дій поза межами України, ще й відносно поважної міжнародної судової установи є недопустимим. Тобто ці дії беззаперечно є незаконними та злочинними.

 

Наслідки цієї історії можуть бути жахливими, їх навіть важко передбачити. Як на мене, це незаконне стеження може бути кваліфіковане як шпигунство. Це може вплинути на ставлення до України в Раді Європи, зокрема, в Європейському суді з прав людини. Під загрозою розгляд тисяч заяв українців проти України, п’яти міждержавних справ України проти Росії з приводу окупації Криму та частини Донецької та Луганської областей.

 

Питання, хто і навіщо руками НАБУ знову втягує Україну в міжнародний скандал, який ганьбить Українську державу?

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

15542

0