НАБУ допитає Богдана за заявою Кличка
Політика

НАБУ допитає Богдана за заявою Кличка

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

584

0


 

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що Бюро планує допитати керівника Офісу президента Андрія Богдана.

 

Причиною стала його заява про прихід невідомого представника від одного зі «смотрящих» Києва з пропозицією про розподіл всіх незаконно отриманих бюджетних коштів столиці 50/50 в обмін на збереження посади голови Київської міської державної адміністрації за Віталієм Кличком.

 

"Планується допит. Без показів Богдана в принципі там нема що розслідувати. Якщо він розкаже, то будемо рухатися далі", - заявив Ситник. При цьому, коли саме відбудеться такий допит - не повідомляється.

 

Нагадаємо, що міський голова столиці Віталій Кличко звернувся до НАБУ із проханням відкрити кримінальне провадження за заявою глави Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію хабаря нібито в інтересах мера столиці.

 

Сам Віталій Кличко раніше прокоментував заяву Андрія Богдана наступним чином: "І нібито ця розмова була в інтересах Київського міського голови, тобто у моїх інтересах. Я не уповноважував жодну особу на подібні "переговори". А такі висловлювання Богдана, який є керівником Офісу президента, підлягають перевірці у рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень".

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

584

0