Молитва під час пошесті згубної (епідемії). Хай добрий Ангел береже від вірусу
Молитви

Молитва під час пошесті згубної (епідемії). Хай добрий Ангел береже від вірусу

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

16875

0


Зараз непростий час для кожного. Період випробувань для здоров`я фізичного й духовного. Час для перевірки нашого терпіння, витримки й людяності, а також нашої здатності піклуватися не лише про власні життя, а й турбуватися про інших та не наражати на небезпеку близьких, рідних, сусідів, знайомих та звичайних перехожих.

 

Впевнений: всі ми докладемо максимум зусиль і пройдемо цей шлях тимчасових випробувань з гідністю, добром та вірою в те, що Господь допоможе нам та все буде добре!

 

Окрім виконання необхідних рекомендацій та обмежень, проявляймо милосердя, відповідальність та турботу щодня, щогодини, щохвилини. Від щирого серця у своїх молитвах проситимемо Господа простити нам гріхи наші, припинити згубну пошесть, дарувати здоров’я хворим та благословити тих, хто піклується про них:

 

МОЛИТВА ПІД ЧАС ПОШЕСТІ ЗГУБНОЇ (ЕПІДЕМІЇ)

 

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

 

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

 

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

16875

0