Медведчук частково володіє телеканалалами "1+1" і "2+2" - "Схеми"
Економіка

Медведчук частково володіє телеканалалами "1+1" і "2+2" - "Схеми"

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1476

0


Віктор Медведчук, кум президента Росії Володимира Путіна та голова політради партії "ОПЗЖ", зазначив у майновій декларації компанію з Британських Віргінських островів Bolvik Ventures Ltd. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Кінцевий бенефіціар цієї компанії - Оксана Марченко, дружина Медведчука.

Радіо Свобода зазначає:

 

"Ця фірма через ланцюжок інших компаній має у власності 24,66% у ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1», йдеться в повідомленні про структуру власності на сайті каналу «1+1» станом на 2 березня 2020 року. У цьому ж повідомленні вказано, що цю компанію контролює лише бізнесмен Ігор Суркіс, але немає даних про причетність до неї Віктора Медведчука".

 

Також фірма, задекларована Віктором Медведчуком, володіє 24,51% частки телеканалу "2+2".

 

Ігор Коломойський, співвласник групи телеканалів "1+1" сказав, що участь Медведчука у володінні телеканалами - це новина для нього.

 

"Він же не єдиний власник. Навіщо обговорювати – комфортно чи не комфортно, якщо це від мене не залежить? Якщо Суркіс продав Медведчуку. Як я можу на це повпливати? Якщо мова йде про Bolvik, то раніше там був Суркіс. Тепер в декларації написали, що власник Марченко. Треба з’ясувати, на яку частку, скільки акцій. Там же не написано нічого… До речі, я ніколи не розділяв Медведчука та Суркісів. Я завжди вважав, що вони разом. По яким активам та в якому співвідношенні – це вже інше питання", - зазначив Коломойський.

 

Віктор Медведчук і Оксана Марченко ситуацію не коментують.

 

 

 

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1476

0