Літаку кума Путіна Медведчука в Україні відкрили "закрите небо" - "Схеми"
Політика

Літаку кума Путіна Медведчука в Україні відкрили "закрите небо" - "Схеми"

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

2407

0


Кум президента країни-агресора Володимира Путніа Віктор Медведчук літає в Україні, не дивлячись на режим "закритого неба". Про це розповідають "Схеми".

Журналісти "Схем" зазначають:

 

Приватний літак із бортовим номером T7GEM, яким користується один із лідерів ОПЗЖ народний депутат Віктор Медведчук, під час посиленого карантину в Україні здійснив 16 перельотів із аеропорту «Київ» в аеропорт «Ужгород» і звідти. Згідно з постановою Кабміну, обидва ці аеропорти мали тимчасово припинити роботу на відправлення і приймання пасажирів.

 

За виключним правом літати в умовах карантину Віктор Медведчук звертався, зокрема, до СБУ та Державіаслужби. Від них кум Путіна отримав дозволи на перельоти.

 

«За 100 кілометрів від Ужгорода в селищі Жденієво у Карпатах розташовується дача народного депутата. Десятки гектарів землі й великий маєток оформлені на фірму, якою володіє його дружина Оксана Марченко. Судячи з дат, депутат, схоже, більшість часу проводив на Закарпатті, а до Києва прилітав лише на позачергові засідання Верховної Ради, подекуди протягом одного дня», – мовиться в розслідуванні журналістів.  

 

Журналісти "Схем" спитали у СБУ, на яких підставах спецслужба дозволила Віктору Медведчуку літати у карантин. І отримали таку відповідь:

 

Під час посиленого карантину в Україні діяла постанова Кабінету міністрів, у якій ішлося про такі обмеження роботи українських аеропортів. «Заборонити (…) прийняття і відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, крім перевезень, які здійснюються через державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», або, у разі неможливості прийняття й відправлення повітряних суден державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», – через державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» як резервне. У разі необхідності задоволення державних потреб прийняття і відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, здійснюється за погодженням із відповідним міністерством».

 

Сам кум Путіна Віктор Медведчук розповів, що отримав дозволи на перельоти, бо потрібно було брати участь у позачергових засіданнях Парламенту. І власне, це не його літак, а орендований.

 

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

2407

0