Криму - воду, Києву - російських послів. Нові меседжи "старого" дипломата Кулеби
Політика

Криму - воду, Києву - російських послів. Нові меседжи "старого" дипломата Кулеби

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1510

0


Дмитро Кулеба став новим міністром закордонних справ у новому уряді, який очолив Денис Шмигаль.

 

Дмитро Кулеба відзначився кількома заявами, які збурили громадянське суспільство.

 

УНІАН повідомляє, що Кулеба висловив таку позицію щодо постачання води до анексованого Росією Криму: "Питання подачі або подача води в Крим, в окупований Крим, - це інструмент деокупації". 

 

 

А ось як висловився Дмитро Кулеба в ефірі "1+1" щодо можливого повернення російських послів та відновлення авіасполучення з Росією: 

“Безумовно, країні необхідні дві стратегії: деокупація Донбасу і Криму. Є ще одна стратегія, яка фундаментальна для перших двох, – це залучення інвестицій і відродження української промисловості.

Тому що бідна економіка без грошей не створює сильної держави, тоді як слабкій державі дуже складно бути сильною на зовнішній арені. Тому сценарії можуть розглядатися різні. Це простір дипломатії – знаходити компроміс.

Але кінцева мета одна – відновлення територіальної цілісності України і вихід країни-окупанта з нашої території. Усе інше – це предмет переговорів”, – сказав Дмитро Кулеба.

 

 

Дмитро Кулеба давно в політиці і дипломатії. Він настільки "старий", що, за словами  народного депутата Григорія Немирі, підтримував контакти з політтехнологами Партії регіонів, частина з яких перебуває в ув'язненні в США.

 

 

Слова Немирі наводить телеканал Еспресо:

"Зокрема, Немиря нагадав, що у 2012-2013 рр. Дмитро Кулеба працював у центральному апараті МЗС.

"Це було за часів Януковича, коли опозиція сиділа по тюрмах за політично мотивованими вироками. Це було тоді, коли вже зрів Майдан. І був Дмитро Кулеба, який акуратно, кожного ранку, приходив до МЗС і був ключовою контактною особою між групою політтехнологів, 2 чи 3 з яких знаходяться зараз в американській тюрмі - між ними, і людьми в Вашингтоні. І в матеріалах прокурора Мюллера ви можете знайти переписку, одним з авторів якої був Дмитро Кулеба, коли він лобіював за дорученням керівництва - безумовно, це не його ініціатива - щоб не приймалася резолюція, яка закликала до звільнення політв'язнів Юлії Тимошенко та інших. Він говорив: "Нехай вибори пройдуть, а потім, можливо, приймете цю резолюцію". І він навіть говорив: "Big guy - "великий хлопець" - особисто за цим слідкує", - зауважив нардеп.

 

 

Також Дмитро Кулеба відомий публічним захопленням відомого політтехнолога Пола Манафорта, який активно допомагав президенту-втікачу Віктору Януковича за спонсорства олігарха Ріната Ахметова.

 

 

У соцмережі Дмитро Кулеба писав, що вважає Пола Манафорта "геніальним комунікатором". РБК-Україна наводить такі слова Кулеби:

 

 

"Манафорта спалила політика. Він став "зіркою". Але десятки комунікаторів і технологів непомітно роблять свою справу, запускаючи історії та наративи, які руйнують нас. І так триватиме, поки ми будемо все це хавати".

 

 

Відомо, що цей "геніальний комунікатор" співпрацював з російським олігархом Олегом Дерипаскою задля просування інтересів Володимира Путіна в Україні.

Пол Манафорт відбуває покарання у американьскій тюрмі.

 

Тепер з такими поглядами і намірами йти заради "деокупації" на поступки країні-агресору Росії Дмитро Кулеба визначатиме зовнішню політику України. 

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1510

0