Комбата ВСУ засудили за контрабанду з "ЛНР"
Події

Комбата ВСУ засудили за контрабанду з "ЛНР"

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1381

0


Як кажуть: кому війна, кому - мати рідна. Слідство встановило, що мешканець Краматорська Олександр Куєвда в листопаді 2018 року звернулася до свого знайомого комбата Дмитра Лисюка (8-й батальйон 10-та гірсько-штурмова бригада ЗСУ) і запропонував йому торгівлю цигарками з "ЛНР". Про це повідомляють Українські новини.

Куєвда зазначив, що цигарки необхідно буде забирати в попередньо обумовленому місці біля річки Сіверський Донець поруч з населеним пунктом Трьохізбенка Луганської області, де особовий склад 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону виконує бойові завдання.

Підполковник погодився на цю пропозицію і в кінці грудня 2018 року забрав 290 ящиків (144 420 пачок) цигарок марки «Marlboro Red» і сховав їх у покинутому будинку в сусідньому селищі.

28-29 грудня 2018 року Лисюк перевіз ящики з цигарками до Соледару (Донецька область) і продав невстановленим особам.

У січні поточного року військовий знову забрав у схованці ще 150 ящиків (74 920 пачок) з контрабандними цигарками.

17 січня під час отримання 2 300 доларів як частини грошей за продані цигарки комбата Лисюка зі спільником затримали правоохоронці.

При цьому зазначено, що з 17 грудня 2018 року контррозвідка СБУ стежила за діями злочинців, бо Куєвда раніше домовився про хабар співробітнику контррозвідки за безперешкодне проходження блокпостів вантажівками з контрабандою.

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1381

0