Команда лобістів прибуде до Києва та вимагатиме залишення Супрун на посаді
Політика

Команда лобістів прибуде до Києва та вимагатиме залишення Супрун на посаді

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

332

0


Команда американських лобістів прибуває до Києва та має на меті зустрітись з президентом України Володимиром Зеленським. За інформацією джерел, на повістці дня лише одне питання - за будь-яку ціну залишити на посаді в.о. міністра охорони здоров'я громадянку США та дворідну сестру куратора ЦРУ Возняка Уляну Супрун.

 

На її підтримку збираються відомі громадські діячі та майбутні народні депутати від політичної партії "Голос", які переважно фінансуються та систематично отримують гранти від фонда Сороса. Це колишня заступниця Уляни Супрун та №10 в "Голосі" Ольга Стефанішина, яка раніше займала посаду виконавчого директора ГО "Пацієнти України", піарщиця МОЗу та №5 в партії "Голос" Олександра Устінова, яка раніше входила до керівництва ГО "Центр протидії корупції" та працювала в ГО "Пацієнти України", колишній виконавчий директор Соросовської ГО "Трансперенсі інтернешнл Україна" та №7 в партії "Голос" Ярослав Юрчишин та багато інших.

 

Саме вони нав'язали України закупівлю ліків через міжнародні організації, що дозволило приховати від суспільства ціну контрактів та постачати в Україну ліки "правильних" виробників. Іншими словами, на підтримку Уляни Супрун збираються її партнери по "схемам", які й проплатили приїзд команди заокеанських лобістів за підтримкою дворідного брата в.о. міністра Возняка, якого у складі дипломатичної місії США було направлено в країну як голову закордонної резединтури ЦРУ в Україні.

 

Нагадаємо, що всупереч вимог чинного законодавства на протязі чотирьох років Уляна Супрун займає посаду голови МОЗ, проте, не дивлячись на чисельні звернення як до правоохоронних органів, так і до вищого керівництва країни, беззаконня продовжує тривати.

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

332

0