Хто керує Донеччиною: родина Павла Кириленка потрапила на російське ТБ
Політика

Хто керує Донеччиною: родина Павла Кириленка потрапила на російське ТБ

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

388

0


Родина керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації потрапила у підсумковий випуск новин на телеканалі "Росія 1". Про це повідомляє Радіо Свобода

Військовий прокурор Павло Кириленко змінив на посту керівника Донецької області співробітника СБУ Олександра Куця. Представники громадянського суспільства відразу звернули увагу на те, що брат Павла Кириленка, Євген, внесений до бази сайту "Миротворець" як член угруповання "ДНР".

Президент Володимир Зеленський так прокоментував цю інформацію 5 липня 2019 року, під час представлення нового керівника Донеччини: «Величезна кількість інформації з приводу того, що брат Паші працює там десь в« ДНР »... Ми всі розуміємо, що там живуть такі ж українці, як і ми . Ми повинні це пам'ятати. У Паші там сім'я, там батьки його, і там брат ... У Паші це болюче питання, тому я взяв на себе сміливість про це сказати: з братом людина не розмовляє по, так би мовити, політичних розбіжностей».

А 28 липня у пісумковому випуску новин на телеканалі "Росія 1" спочатку показали матір керівника Донеччини, Надію Кириленко. Вона мешкає в окупованій Макіївці. «Мої діти один в одного стріляти не будуть. І взагалі, ми один народ, ну як нас можна розірвати», - зазначила Надія Кириленко.

А Євгена Кириленка назвали «офіцером спецслужб ДНР». «Ми вже зрозуміли, що у нас досить-таки різні політичні погляди. Я б навіть сказав - діаметрально протилежні. Ну і після цього ми якось в телефонному режимі висловили один одному, може бути, не сильно м'яко, свої точки зору, після чого просто припинили спілкуватися. Я сказав, що я не "укроп", я проти бандерівців», - сказав росіянам Євген Кириленко. На запитання "що б ви сказали брату?" співробітник окупаційної адміністрації Донецька відповів: «Потрібно це все закінчувати, припиняти». 

Керівник Донеччини Павло Кириленко на цей сюжет поки не відреагував.

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

388

0