Харківським аграріям знизили ціни на паливо - Роман Дудін
Економіка

Харківським аграріям знизили ціни на паливо - Роман Дудін

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

14314

0


У Харкові за сприяння СБУ обговорили питання продовольчої безпеки регіону

 

У Харкові відбулася спеціальна нарада з представниками найбільших нафтотрейдингових компаній області. Мета заходу, який був ініційований Президентом Володимиром Зеленським та головою Харківської ОДА Олексієм Кучером, – забезпечення продовольчої безпеки регіону.

 

Адже за нинішніх умов епідемії коронавірусу украй важливо надати додаткову підтримку аграрному сектору, не допустити зриву посівної кампанії та будь-яких проявів рейдерства. Враховуючи важливість цієї теми для продовольчої безпеки регіону, нарада відбулася в обласному Управлінні СБ України.

 

Під час переговорів представники нафтотрейдингових компаній відгукнилися на пропозицію аграріїв про встановлення більш гнучкого та лояльного механізму розрахунків за паливно-мастильні матеріали. Зокрема, сторони домовилися про постачання паливно-мастильних матеріалів за зниженими цінами та з відстрочкою платежу до збору врожаю. Також обговорили практичні і правові аспекти такої взаємодії.

 

«Сьогодні, коли держава стикнулася з розповсюдженням коронавірусу, що спричиняє економічну і соціальну кризу, аграрна сфера гостро потребує матеріальної підтримки для проведення посівної. Без перебільшення – це питання національної безпеки, стабільності соціально-економічної ситуації загалом. І я дуже вдячний бізнесу за відповідальну громадянську позицію», - заявив начальник Харківського регіонального управління СБУ Роман Дудін.

Олександр Шевченко
master

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

14314

0