"Хай луччє мозги свої продасть!" - знайшли собаку, якого радив продати нардеп
Події

"Хай луччє мозги свої продасть!" - знайшли собаку, якого радив продати нардеп

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1702

0


Майже сліпий собака Шарик прожив на світі 14 років. І не знав нічого про Євгена Брагара. А Брагар став народним депутатом від партії "Слуга народу". І почав настільки державницьки мислити, що порадив хазяйці Шарика, бабі Любі з Аджамки неподалік від Кропивницького, продати чотирилапого товариша, аби мати змогу сплатити за газ. Жінку і собаку розшукали журналісти CBN.

Любов Колюча шокована порадою народного депутата Євгена Брагара: "Хай луччє мозги свої продасть і знатиме, що кому казать. Нада думать". Тепер буде думати і жінка, адже вона розповіла журналістам, що голосувала на парламентських виборах за партію "Слуга народу". А місцеві мешканці повідомили, що вимагають від нардепа вибачень.

А сам Євген Брагар вибачився: "Доброго дня, мені дуже прикро, що мої висловлювання на 112 каналі з приводу субсидій викликали таку бурхливу реакцію. Я є новою особою в політиці та ще не навчився відповідати на чутливі питання. Всі ми маємо бабусь, дідусів, батьків, які отримують досить низькі пенсії. Хочу наголосити, що не мав на меті когось образити, лише хотів звернути увагу на випадки несправедливості, коли люди, які не потребують допомоги, користуються субсидіями, приховуючи маєтки і свій розкішний спосіб життя.
Приношу вибачення всім, кого могли образити мої слова. Нарахування субсидій – дуже делікатне питання і воно потребує не лише особливої уваги з боку держави, а й відповідального ставлення громадян. Закликаю всіх вчиняти порядно, розуміючи, що допомога повинна надаватися лише тим, хто її реально потребує".

Сергій Зінченко
активний

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1702

0