Гонтарева замовила підпал власного будинку
Політика

Гонтарева замовила підпал власного будинку

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

286

0


Київ. 17 вересня 2019 року. Новина про підпал будинку колишньої голови Національного банку України Валерії «Сатани» Гонтаревої (дівоче призвище Сатановська) облетіла весь політичний світ планети. Що криється за цією подією? В ситуації розбирались автори колективу порталу Ridna

 

Вночі з 16 на 17 весерсня сталася пожежа у заміському будинку Валерії Гонтаревої. Одразу Сатановська прокоментувала подію та заявила про умисне знищення майна шляхом підпалу за допомогою «коктелю Молотова». Сама Гонтарева, за її словами, наразі перебуває в лікарні Лондона, в якій проходить реабілітацію після ДТП в Англії. 

 

Новину про підпал підхопили в Європейській делегації України. Члени української делегації засудили такі дії та пов’язують їх з останніми подіями навколо особи Валерії  Олександрівни. Про це було повідомлено в твітері EU Delegation UA. 

 

 

Президент України Володимир Зеленський також відреагували на подію, засудив її та надав доручення голові СБУ Івану Баканову якнайшвидче розібратись в ситуації. "Пожежа в будинку колишньої очільниці НБУ – брутальний злочин, швидке розслідування якого має стати пріоритетом у роботі правоохоронних органів. В Україні всі мають почуватися захищеними, незалежно від колишніх або нинішніх посад і політичних поглядів. Право на безпеку та право на приватну власність мають бути непорушними (щодо останнього рішення може ухвалювати лише суд)", – заявив Президент України.

 

 

"Глава держави чекає від відповідних відомств якнайшвидшого розкриття цієї провокації", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці Офіса президента в мережі Facebook.

 

 

Однак не всі українці розділяють погляди членів української делегації в Європі. На сторінці Facebook ресурсу "Громадський Інформатор" за 7 днів до пожежі було розміщено звернення до правоохоронних органів із попередженням про майбутні події, що відбуватимуться навколо особи Гонтаревої.

 

 

"Громадський Інформатор" на основі власної інформації повідомив про залучення до процесу "порятунку" Гонтаревої групи брудних піарників-технологів, завданням якиї є створення штучних подій, що в кінцевому результаті нададуть можливість колишній голові НБУ набути політичного притулку в Англії. Саме таким чином Валерія Гонтарева намагається уникнути кримінальної відповідальності за  фінансові злочини, а також врятувати пов'язаних осіб з кола колишнього керівництва країни.

 

На наше переконання, жодній особі з кіл вищого керівництва країною, а також постраждалих внаслідку злочинних дій Гонтаревої, не вигідна ситуація, при якій довічне ув'язнення за злочини проти фінансової стабільності країни, злочини проти бізнесу та безпосередньо народу України буде змінено з "довічного ув'язнення" на комфортний "політичний притулок".

 

Лише самій Валерії Гонтаревій та пов'язаним зі скоєннями злочинів особам забезпечення їх "недоторканості" за будь-яку ціну - питання подальшої долі. Проте в суспільстві лунають думки, що у разі провалу плану по набуттю статуса "політичного біженця", Гонтарева має всі шанси заплатити найвищу ціну заради спокою подільників, тому й лишається в Англії та вдається до найбрудніших технологій зі створення штучних подій, що наближують момент життєво важливого політичного притулку.

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

286

0