Генерал СБУ працює в інтересах ФСБ
Політика

Генерал СБУ працює в інтересах ФСБ

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

33738

0


Нарешті стало зрозумілим, чому прізвище саме Василя Пісного весь час спливає навколо процесів по Мужіївському золоторудному родовищу. ГПУ не спішить довести кримінальне провадження до суду, а лише оголошує підозри фірурантам, які давно полишили територію України та утікли за поребрик. Тому наразі досі тривають багаторічні судові процеси по поверненню майна ТОВ «Закарпатполіметали», яке за вказівкою Віталія Захарченка незаконно було передано у власність підконтрольної йому «Карпатської рудної компанії»

 

.

Постійно надходить інформація, що в Закарпатті та Львові діє група осіб, пов’язана з СБУ, які купили кілька місцевих журналістів та намагаються тиснути на суддів, представників нотаріату та місцеві органи влади в інтересах «Карпатської рудної компанії». З різних джерел надходила інформація, що цим процесом керує Василь Пісний.

Суддя господарського суду Закарпаття вже публічно поскаржилась на спроби тиску з боку осіб, які діють в інтересах «Карпатської рудної компанії». Зараз вони намагаються вплинути на колегію суддів Західного апеляційного господарського суду, які мають розглядати апеляційну скаргу про накладання арешту на майно «Карпатської рудної компанії», яке підлягає стягненню в інтересах пограбованого людьми Віталія Захарченка ТОВ «Закарпатполіметали». Місцеві СБУшники додумались навіть до того, що намагались влаштувати якусь перевірку у нотаріуса, яки вніс зміни згідно рішення суду про залучення інвестора в справі про санацію ТОВ «Закарпатполіметали», який і має покрити борги підприємства (левова частина яких - борг перед державою, зокрема перед Пенсійним Фондом).

Спочатку була версія, що Пісний діє з подачі Мартиненка та Березенка, які отримавши владу, вирішили «віджати віджате» Захарченком. Але виявилось, що все набагато простіше…..
Як пише «Антикор», Пісний має прямі зв’язки з біглими за поребрик Захарченком та Коряком, забезпечує кришу для їх бізнесу, який досі працює в Україні та організовує прикриття та сприяння діяльності політичним проектам, які фінансуються з кремля та мають відверту антиукраїнську направленість!!!!

 

Пам’ятаєте, Борис Герман (обвинувачений в справі по замаху на Аркадія Бабченка) в суді заявив, що відверто проросійську партію «Розумна Сила» напряму фінансує «Фонд путіна»?

 Але партія досі чудово працює, бо у її керівника Олександра Соловйова кум в СБУ
Служба безпеки України 10 липня 2018 року допитала лідера партії «Розумна сила» Олександра Соловйова у справі про можливе фінансування партії російськими спецслужбами.А в серпні провела обшуки в офісі партії, про що заради піару злила інфу в ЗМІ.

Але все це не завадило Олександру Соловйову отримати від СБУ дозвіл та поїхати в ОДЛО. У вересні 2018 року лідер політичної партії "Розумна сила" Олександр Соловйов разом з соратниками відвідав непідконтрольні Україні території Луганської області, де зустрівся з місцевими жителями і підписав з ними Народну Декларацію про мир. 


Пізніше він реєструвався кандидатом на пост Президента, йому відмовляла ЦВК через заклик до визнання «республік», але зрештою, не зважаючи на посягання на територіальний устрій України прямісінько в програмі кандидата, таки він був зареєстрований. 
 

Це дуже скорочений опис активності відвертого ворожого агента, який абсолютно безкарно систематично порушує Кримінальний Кодекс України. Деталі за пошуком в Гуглі «Олександр Соловйов» або «Розумна сила» змусять ваше волосся на голові стати дибки.  А все чому? Бо кум працює на високій посаді в СБУ.

Василь Пісний - ще донедавна заступник начальника департаменту К - кум Олександра Соловйова, досі підтримує з ним тісні дружні зв’язки, більше того всіляко сприяє його діяльності та прикриває від зайвих питань СБУ. Звідси і дозвіл на відвідини ОРДЛО, і показові беззмістовні допити та обшуки, і повна безкарність.

Але не одним кумом славетний Василь Пісний. До кола його близьких товаришів відносяться не менш цікаві особи:

- Валерій Коряк (колишній очільник Київської міліції за часів Майдану), давній покровитель Соловйова.

- Василь Фаринник (колишній начальник головного слідчого управління МВС за часів Захарченка), смотрящий Януковича за Донецькою областю. Він же по сумісництву теж кум Соловйова.

- ну і сам Віталій Захарченко.

Хоч Захарченко та Коряк утікли за поребрик, а Фаринник прикидається пенсіонером, хтось має вирішувати їх проблеми та закривати питання по майну, арештам активів та наглядати, щоб залишки бізнесу, записані на підставних осіб, успішно працювали. І генерал СБУ Василь Пісний не полишає у біді старих друзів.

Ось так і живемо. Сепаратизм - це злочин, але якщо то кум - то все не так однозначно....

По всім ознакам генерал Пісний є прихованим (якщо чесно, не дуже) агентом російських спецслужб. 

 

Олександр Шевченко
master

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

33738

0