Економікою країни почне керувати  ексвласник  збанкрутілого VAB Банку Олег Бахматюк!
Політика

Економікою країни почне керувати ексвласник збанкрутілого VAB Банку Олег Бахматюк!

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

2460

0


 

 

На закритому засіданні Франції «Слуга народу» в Офісі Президента узгодили кандидатуру нового міністра економіки. Вже в вівторок за нього проголосує майже вся фракція одноголосно. Причина - Ігоря Петрашка майже ніхто не знає.

 

 

 

 

Широкій публіці він і справді не відомий. Але добре знайомий з Олегом Бахматюком, на якого плідно працював сім років. Ігор Петрашко - фактично права рука Бахматюка, його касир і гаманець.

 

Це він проводив всі фінансові операції банків Бахматюка VAB та "Фінансова ініціатива", завдавши їм збитків на майже 30 мільярдів гривень, збанкрутили агрокомпанію Ukrlandfarming, завдавши їй боргів на $650 мільйонів. Нині Петрашко фігурує свідком у 4 кримінальних провадженнях НАБУ. Якщо завтра Президент зніме Артема Ситника з очільника НАБУ, а поставить міністром економіки праву руку Бахматюка - це чітко вкаже, що влада віддає державу на поталу олігархам.

 

 

Як очікувати підняття економіки від людини, яка за 7 років вивела десятки мільярдів гривень з держави на користь одного олігарха? Однак фракція «Слуги народу» майже одностайно проголосує за нього в ролі міністра економіки. Очікуємо, що незабаром Олег Бахматюк повернеться на батьківщину. Хоча тепер виводити гроші можна буде виводити і без нього...

 

Сам Бахматюк нині у розшуку і проживає за кордоном. Минулої осені в НАБУ повідомили, що затримали сім осіб за підозрою в заволодінні 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту, наданого Нацбанком у 2014 році VAB Банку.

 

12 листопада в Бюро поінформували, що про підозру повідомили вісьмом особам. Ним був Олег Бахматюк. У НАБУ заявили, що в жовтні 2014 року Нацбанк видав VAB Банку стабілізаційний кредит в розмірі 1,2 млрд грн, хоча банк не подав усіх необхідних для цього документів.

 

При цьому вартість нерухомості, під заставу якої видавався кредит, завищили майже в 25 разів шляхом складання підроблених звітів про оцінку, відзначили в Бюро. 21 листопада 2014 року Нацбанк визнав VAB Банк неплатоспроможним і ввів тимчасову адміністрацію. Рішення про ліквідацію фінустанови було прийнято в березні 2015-го. Фонд гарантування вкладів планує завершити ліквідацію банку в березні 2020 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

2460

0