Долар на "чорному" ринку наближається до 29 UAH/USD
Економіка

Долар на "чорному" ринку наближається до 29 UAH/USD

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

2346

0


Долар на "чорному" ринку наближається до 29 UAH/USD

 

Долар подорожчав ще на 53 копійки

Національний банк України (НБУ) на 18 березня 2020 року встановив офіційний курс на рівні 27,05 гривень за долар, що на 53 копійки вище в порівнянні з попереднім банківським днем. Про це свідчать дані на сайті регулятора.

Офіційний курс гривні до долара на 18 березня встановлено на такому рівні: 27,0566 гривень за 1 долар (+0,5317 грн). При цьому курс долара на 17 березня становить 26,5249 гривень за 1 долар.

 

Банківська система України на сьогодні достатньо стійка, капіталізована і має значний запас ліквідності, тож вона продовжує працювати і надавати послуги клієнтам.

Водночас підтримка фінансової системи для упередження та мінімізації потенційного негативного впливу запроваджених у зв’язку з COVID-19 обмежень є пріоритетом для Національного банку.

 

Для цього зроблено такі кроки:

НБУ зберігає присутність на валютному ринку України відповідно до Стратегії валютних інтервенцій;


НБУ підтримує ліквідність банків через стандартні інструменти рефінансування;


відтерміновується впровадження буферів капіталу, зокрема буфера консервації капіталу та буфера системної важливості;


відтерміновуються виїзні перевірки банків та інших фінансових установ на період надзвичайних заходів;


здійснюється постійний моніторинг тенденцій розвитку фінансового сектору, зокрема показників ліквідності та якості кредитного портфеля банків;


відтерміновується стрес-тестування банків.

 

За потреби Національний банк вдаватиметься до додаткових заходів для підтримки банківської системи, більше про них - за посиланням:

Національний банк продовжує працювати в звичайному режимі та координувати роботу банківської системи.

Національний банк готовий вживати усіх необхідних заходів, щоб підтримати фінансову систему та мінімізувати потенційний негативний вплив на неї від запроваджених у зв’язку з COVID-19 обмежень.

Водночас для збереження здоров’я членів команди Національного банку та обмеження кола їх соціальних контактів, більшість працівників відсьогодні працюватиме дистанційно.

Також Національний банк рекомендував банкам та їх клієнтам передбачити можливість віддаленої роботи для персоналу на тих ланках операційного процесу, де це можливо.

Здоров’я нації є пріоритетом для держави. Тому просимо банки та бізнес бути відповідальними і турбуватися про своїх працівників, клієнтів та оточуючих.

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

2346

0