До лісівника, який розповів президенту про крадіжки лісу на Харківщині, спрямували перевірку
Події

До лісівника, який розповів президенту про крадіжки лісу на Харківщині, спрямували перевірку

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

594

0


"У Жовтневому лісгоспі ми провели ревізію 10% лісу. Збиток вже становить 80 мільйонів гривень. За нашими прогнозами, після повної перевірки ця цифра перевищить 200 мільйонів", - розповів лісівник Руслан Чагаровський президенту Володимиру Зеленському 17 липня. До речі, напередодні зустрічі із Зеленським у дружини Чагаровського за дивним "збігом" згоріла автівка.

30 липня Руслан Чагаровський запланував дати прес-конференцію в будівлі "Інтерфаксу". Але зустріч із пресою перенесли на невизначений термін через повідомлення про замінування будівлі.

Також Руслана Чагаровського намагаються звільнити з посади керівника "Жовтневого лісгоспу". І це - незважаючи на доручення президента розіьратися в ситуації.

31 липня до Чагаровського спрямували перевірку. "Тепер до мене приїхали 17 осіб комісії, щоб шукати порушення в моїй роботі. Чи знайдуть? Упевнений! Для того їх туди і направили.
Але найогидніше в іншому. На десятки моїх звернень з приводу ревізії діяльності мого мародера-попередника нуль реакції. Пеньки ніхто рахувати не бажає", - повідомив Руслан Чагаровський у соцмережі.

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

594

0