ДНР перемогла Коронавірус за допомогою телефонного дзвінка всього за пів доби
Події

ДНР перемогла Коронавірус за допомогою телефонного дзвінка всього за пів доби

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

13068

0


Новітнє досягнення в області медицини, яке звичайно ж потрібно зареєструвати у Книзі рекордів Гіннеса. Епідемія коронавіруса в Донецьку переможена за одинадцять годин! Такого досягнення не було і немає ні в одній країні світу.

 

Так, вчора 17.03.2020 року з 12-00 в ДНР був оголошений карантин і озвучені всі відповідні заходи безпеки щодо нерозповсюдження короновируса. А те, що він є, сумніватися не доводиться. Природно закривалися школи, дитсадки, держустанови, скасовувалися всякі масові заходи, концерти , театри, ресторани і т. п.

 

Так от, поки всі підрозділи ДНР готувалися боротися з вірусом, в Кремлі очевидно вчинили якийсь таємний ритуал, після чого був дзвінок у ДНР з наказом: «скасувати нахрен всякі карантини і паніку! Ніяких вірусів у вас немає. Жодних хворих немає». З завтрашнього дня (тобто з сьогоднішнього ранку 18.03.2020) всі школи, дитсадки, кафе, ресторани, театри, ринки, держустанова повинні працювати в звичайному режимі. (Які ще ласкаві слова з Кремля говорилися денеэровскому керівництву, ми не знаємо, але здогадуємося).

 

І ось після цього 17.03.2020 в 23-00 були розіслані повідомлення всім керівникам підрозділів і служб ДНР про скасування карантину! Москва-то краще знає, чи є там хворі чи ні. Природно, всі в шоці, але з ранку стали виконувати кремлівську команду. І все стало новою працювати.

 

Так, ну а так, як би на всяк випадок, всі підрозділи ДНР повідомили, що хворих з підозрами на короновірус звозити подалі від Донецька, Горлівки, в центральну міську інфекційну лікарню. Хто їх там знайде! Та і чим лікувати, якщо тестів і ліків взагалі немає.

 

Щоправда, Москва розщедрилася і царський подарунок зробила ДНР: надіслала 40 своїх лікарів у погонах, щоб стежили за ситуацією ну і щоб не допустили паніки. Ось це вони точно виконають.

 

Все це наштовхує на ряд роздумів. Може Москва хоче, щоб усі мешканці окупованої території заразилися вірусом і їх не стало? І тоді їх і не треба приймати в Росію? А може Москва, як завжди, голосом прокремлівських пропагандистів закричить: «там же наші люди» і захоче все повісити на Україну?

 

Чи може обнулений вічний президент-цар Росії разом зі святим отцем Звездонием (Ст. Войнович. «Москва-2042») здійснили ритуал экзерцизма — вигнання вірусу «з землі руського світу, де скріпи лежать», і їм вдалося перемогти короновірус!

 

Як би там не було, але подія знаменна і його згодом будуть передавати з покоління в покоління донбасят, як про велике диво, скоєне Володимиром Неснимаемым!

 

Джерело: «Вільнодумець»

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

13068

0