Дмитро Карп: "Нарешті АРМА почало виглядати пристойно"
Політика

Дмитро Карп: "Нарешті АРМА почало виглядати пристойно"

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

27723

0


Дмитро Карп: "Нарешті АРМА почало виглядати пристойно"

 

 

Ні для кого не секрет наше відношення до Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів - АРМА після їх спроб передати Межигір’я підставним особам та представникам «русского міра». Ми дуже вдячні журналістам, особливо з проекту "Yanukivych Leaks", які вчасно висвітлили інформацію та завадили АРМА провернути все тихо. Про повідомляє Дмитро Карп

 

 

Більше того, в процесі затяжної юридичної війни з АРМА, щоб захистити парк від пограбування та знищення, стало зрозумілим, що це новостворене Агентство просто стало корупційним гаманцем, через який на наближених осіб передавалось будь-яке арештоване майно, на яке поклали око замовники. Відсутність реєстру, «тендери» за зачиненими дверима із приховуванням документації, знищення арештованого майна, продажі арештованих гектарів землі під комерційну забудову в якості продуктів, що швидко псуються, брехня, корупція та злочини, які коїлись прямісінько перед носом міжнародних донорів.
Керували цими процесами заступник очільника АРМА - Віталій Різник та головний юрист АРМА - Андрій Потьомкін. Антон Янчук же грав у страуса та просто не помічав нічого ))) 

 

Ми, звісно, відбили напади на парк, як в юридичній, так і в медійній площині. Подали заяви до НАБУ про виявленні факти скоєння злочинів. Але Межигір‘ю така позиція АРМА приносила шкоду. Годі й згадувати, що жодної нормальної комунікації від представників АРМА з нами не було. Вони не цікавились проблематикою парку, специфікою його функціонування, реальною структурою


майнового комплексу та іншими питаннями, які мають ключове значення для ефективного управління парком та недопущення його знищення.

 

Атаки на парк припинились, коли всіх названих вище осіб прибрали від керівництва Агентством. Ми вирішили, що це тимчасове затишшя на період змін в керівництві. Бо колектив в АРМІ Янчук, Різник та Потьомкін підібрали собі під стать, та відповідно налагодили роботу АРМА під корупційні схеми перерозподілу арештованого майна між «своїми».

 

Станом на сьогодні ситуація змінилась.


В усякому разі склалось таке суб’єктивне враження. Хочемо вірити, що так і є насправді.


Кейс з Межигір’ям курує вже новий заступник Голови АРМА - Володимир Павленко (Volodymyr Pavlenko). За кілька місяців у нас було багато змістовних зустрічей, в ході яких він досить глибоко та детально вивчав всю специфіку функціонування майнового комплексу. На даний момент ми маєм спільне розуміння об’єктивних причин, які можуть призвести до нищення парку в разі продовження ганебної практики, започаткованої командою Різник-Потьомкін. Години спільної роботи (яку АРМА мала провести ще два роки тому, задовго до того, як оголошувати конкурс) - і ми прийшли до спільного бачення виходу із кризової ситуації, в яку колишнє керівництво Агентства поставило і парк, і АРМА, повністю дискредитувавши новостворену структуру, яка мала стати одним із елементів антикорупційної реформи в Україні, а перетворилась на централізований гаманець чорних корупційних грошей.

 

Сподіваюсь на подальшу спільну роботу. Реальну проблематику Межигір’я вирішувати не АРМА, бо створення на його території об’єкту природно-заповідного фонду (про що ми говоримо та пишемо всі ці довгі шість років) - то за межами повноважень АРМА. Але не заважати цьому процесу - то вже позитив. А якщо АРМА хоч якось зможе нам в цьому посприяти, то буде найяскравішим прикладом реальної зацікавленості Агентства в максимально ефективному управлінні арештованим майном та його подальшою долею, яка виходить за межі повноважень АРМА, але повністю співпадає з метою його створення та діяльності - зберегти та покращити вартість та ліквідність майна, на яке накладено арешт.

 

Нарешті, АРМА починає виглядати пристойно. Навіть реєстр публічний формувати почали, хоча це дуже недовподоби колишній команді. Адже команда Різника-Потьомкіна досі намагається отримувати вигоду від управління майном, яке вони передали «своїм» по замовленню з порушенням законодавства. Більше того, передане раніше по їх конкурсам майно мало б максимально довго залишатись в управлінні «своїх». Для цього лише потрібно зробити так, щоб набрана ними команда якомога довше залишалась працювати в АРМА та заважати працювати новому керівництву, влаштовуючи медійні атаки в зливних бачках та «анонімних» телеграм-каналах.
Шкода, що вони досі не на лаві підсудних. Але всьому свій час.

Олександр Шевченко
master

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

27723

0