Держава підтримає бізнес на 5 мільярдів - Василь Шкураков
Економіка

Держава підтримає бізнес на 5 мільярдів - Василь Шкураков

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

7092

0Сьогодні Верховна Рада схвалила надання 5 млрд. грн. з державного бюджету на підтримку мікро, малого та середнього бізнесу. Мова йде про надання державних гарантій на портфельній основі. Про це пише  заступник міністра фінансів Василь Шкураков.

 

В Уряді запевняють, що цей інструмент має підтримати підприємців, які мають високий кредитний ризик, у тому числі, через відсутність  достатнього для банків забезпечення своїх кредитних зобов’язань. 

 

«Урядом здійснюються усі можливі заходи для забезпечення підтримки бізнесу в умовах карантинних обмежень та для швидкого відновлення і розвитку економіки після кризи. Завдяки запропонованому Урядом механізму, який сьогодні схвалив Парламент, 5 мільярдів гривень у вигляді державних гарантій на портфельній основі може бути спрямовано на підтримку мікро, малого та середнього бізнесу», – зазначив заступник міністра фінансів Василь Шкураков.

 

Також стало відомо, що ухвалений Закон передбачає можливість впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України доступним житлом.

Олександр Шевченко
master

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

7092

0