"ДБР обиратиме тих, хто контролюватиме ДБР. Це - маразм!" - Катерина Кувіта
Події

"ДБР обиратиме тих, хто контролюватиме ДБР. Це - маразм!" - Катерина Кувіта

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

898

0


На сайті президента України опублікували указ №42/2020 "Питання Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань". Цей документ вже викликав шквал критики серед представників громадянського суспільства.

Катерина Кувіта, член Ради громадського контролю при ДБР першого скликання, повідомила: "Це треш трешовий! Такий треш, що навіть здається, що це жарт! Вирішувати, хто потрапить до Ради громадського контролю ДБР буде конкурсна комісія, яку створює ДБР. Спочатку імітація демократії - електронне голосування. Потім 30 фіналістів мають написати якесь есе за 90 хвилин.

А після есе 30 фіналістів ідуть на якусь співбесіду до конкурсної комісії, яка на власний розсуд «за результатами есе та співбесіди» вирішує, хто ті 15 із 30 стануть членами Ради громадського контролю при ДБР.
Ще раз!!!! Ви можете собі голосувати, скільки влізе, а з 30 фіналістів конкурсна комісія ДБР обере собі зручних кандидатів, які потім і сформують третину Дисциплінарної комісії. Тобто ДБР саме буде обирати тих, хто його і контролює.

До такого маразму навіть Роман Труба не додумався.
Здається мені, що на зустрічі із громадськістю в ДБР, яку модерувала Галина Янченко (Halyna Yanchenko) ми зовсім про інші речі говорили. І жодним чином ніхто не згадував ідею про те, що призначена ДБР комісія обирає склад Ради громадськооо контролю ДБР.
Офіс Президента України ви це серйозно? Володимир Зеленський читав, що підписує?"

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

898

0