"COVID-19 приховують на окупованому Донбасі" - розвідка
Події

"COVID-19 приховують на окупованому Донбасі" - розвідка

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

5082

0


Російські окупаційні адміністрації в Донецьку та Луганську приховують випадки зараження коронавірусом. Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони України. 

"За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях намагаються через засоби масової інформації переконати місцеве населення, що осіб із симптомами коронавірусу не виявлено. При цьому, приховується інформація, що інфекційні відділення медичних закладів, у т.ч. військових, переповнені хворими з високою температурою.

Крім того, приховується зростання кількості померлих з діагнозами гострого респіраторного захворювання. Так, протягом минулого тижня тільки у 7 міській лікарні Луганська від нібито «звичайної пневмонії» померли 9 осіб. Однак, за висновками патологоанатомів причини цих смертей мають ознаки притаманні COVID-19, але це заборонено вказувати в офіційних документах" - зазначають у Міністерстві оборони.

Видання "Гордон" додає з посиланням на власні джерела, що в одній з лікарень Луганська перебувають семеро пацієнтів із ознаками зараження коронавірусом  COVID-19. Двоє з них приїхали з Італії.

 

"З 1 лютого на всій території ОРДЛО зафіксовано 1676 негоспітальних пневмоній, з них 43 з летальним результатом. З 10-го по 17 березня зафіксовано 27 летальних випадків, викликаних "ускладненнями внаслідок ГРВІ". З високим ступенем ймовірності більшість летальних випадків викликано саме коронавірусом", - повідомило джерело видання.

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

5082

0