Чому ЗМІ роздувають інформацію про коронавірус в Росії. Що там відбувається насправді.
Події

Чому ЗМІ роздувають інформацію про коронавірус в Росії. Що там відбувається насправді.

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

3307

0


сколько больных на коронавирус в РФ

Ми не хочемо роздувати паніку, приєднуватись до численних псевдо ЗМІ, які зазначають цифри у тисячі хворих як в Україні так і в Росії, теорію всесвітнього зговору та людей, які вмирають на тротуарах від коронавірусу, а влада нічого не робить. Росія закрила кордони, свідчень очевидців досить мало (в основному із Європейської частини Росії ), тому аналізу наявної ДОСТОВІРНОЇ інформації.

 

І так, останні дні показали, що коронавірус в Європі тільки набирає темпи, навіть в Україні за добу (17 березня) кількість хворих збільшилася вдвічі. Це попри введення карантину з 12 березня. В більшості випадків, захворювання на коронавірус виявлять у людей, які прилетіли із Франції, Італії, Польщі. При правильному застосуванні заходів карантину число хворих на коронавірус в Україні має збільшитись до 400 на своєму піку та спасти (це близькі знайомі та родичі хворих на коронавірус, з якими вони контактували), проте при недотриманні карантину ми матимемо другу Італію.

 

 

 

Вказаний відступ було зроблено для того, щоб на реаліях України показати що робиться в Росії. Ні для кого не секрет, що Російська Федерація має набагато потужнішу економіку ніж в України, число людей середнього та вищого достатку в 5 разів вище аніж в нашій державі. Відповідно, Росія має більше авіарейсів, більше людей, які відпочивали та працювали в іноземних країнах. Ні для кого не секрет, що Російська еліта масово скуповує будинки в Іспанії та Італії, тобто із цими країнами особливо тісні взаємини, що підтверджується частотою авіарейсів між цими країнами.  

 

Тобто за простою статистикою захворілих на коронавірус в РФ має бути в 7-8 разів більше ніж в Україні. За офіційною статистикою РФ, станом на 15 березня було 60 хворих на коронавірус, 16 березня захворіло ще 27 осіб (7 тих що прилетіли із-за кордону та 20 контактів хворих).  Починаючи із 17 березня Мінстат РФ припиняє показувати статистику захворювань на коронавірус  по регіонах, після 15:00 різко вводиться карантин, до 17 березня при наявності щонайменше вісімдесяти хворих (та більше п’ятисот зданих проб на коронавірус) в РФ не було карантину. Всі освітні та розважальні заклади в цей час працювали.

 

Як свідчать китайські вчені, без карантину при наявності більш як двадцяти хворих коронавірус поширюється за тиждень в сотні разів. Причини:

 

  • симптоми коронавірусу проявляються на шостийдев’ятий день захворювання;
  • захворілі відносяться до середнього класу. Люди цієї категорії активно відвідують громадські місця та контактують із великою кількістю людей. При відсутності природнього імунітету 30% з контактів ймовірно стають перенощиками інфекції;
  • при недостатньому захисті саме медики стають перенощиками інфекцій;

 

Варто згадати також два випадки втечі із лікарень хворими на коронавірус – у Санкт-Петербурзі та Москві, що свідчить не тільки про відсутність спеціальних боксів для хворих, а й про абсолютну непідготовленість та некомпетентність персоналу лікарень.

 

 

 

На жаль, наші прогнози невтішні. 17 березня Росія раптово закрила кордон із Білорусією. Офіційною причиною є боязнь поширення пандемії, хоча в Білорусії  було 32 захворілих на коронавірус, що аж ніяк не мало викликати настільки категоричну реакцію РФ. Можливо так Росія хоче розірвати стосунки із Білорусією та скасувати пільгові ціни на нафтопродукти та газ, але більш схожою на правду є версія, за якою РФ не хоче випускати з країни інформацію про дійсну кількість жертв коронавірусу, що підтверджується промовою президента Білорусії.

 

За останніми даними в РФ за 17 березня захворіло 33 особи. З яких 31 – жителі м.Москва, при відсутності карантину (чого вчора не було) реальна кількість захворілих за вчорашній день мала б щонайменше потроїтись. Звідси можна зробити висновок, що Росія дійсно приховує масштаби епідемії.

 

Для чого закривати статистику захворюваності в країні? Чому не має інформації про захворілих росіян із Владикавказу, Омська, а лише з Європейської частини РФ. Коли країна приховує правду – з’являються здогади.

 

 Згідно інформації про лікарні Санкт-Петербурга, в яких людей розміщають прямо в коридорах, пост, зроблений очевидцем буквально за кілька хвилин було видалено, а офіційна Москва стверджує про одного хворого на коронавірус в Санкт-Петербурзі (що при величезному пасажирообороті аеропортів просто не може бути правдою).

 

Людство не було готове до коронавірусу, не було готове примусово утримувати людей, які приїжджають із-за кордону на карантині. Урбанізація та промислова революція обернулась для людства страшними наслідками, - пандемія поширилася надзвичайно швидко.

 

Повертаючись до теми Росії, ймовірніше за все в РФ в сотні разів більше хворих на коронавірус, аніж про це заявляє влада і якщо влада надалі буде бездіяти – кількість хворих на коронавірус ростиме величезними темпами. 

 

 

 

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

3307

0