Черговий доказ диверсійної діяльності Святогірської лаври?
Політика

Черговий доказ диверсійної діяльності Святогірської лаври?

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1480

0


 

Окрім сприяння поширенню COVID-19 серед населення України, Святогірська Лавра, що у Донецькій області, приймає у своїх стінах терористів з «ДНР/ЛНР».

Відповідне фото опублікував телеканал Прямий. На ньому бойовик із складу «козацтва ДНР» позує в формі з “георгіївськими стрічками”. Факт перебування на території України підтвердив у Facebook офіцер ЗСУ полковник Анатолій Штефан (Штірліц).

 

Таким чином, окрім біологічного тероризму, який проявився у порушенні карантину на Великдень, РПЦвУ вкотре продемонструвала свою прихильність «рускому міру» та непохитну підтримку терористів, які встановили режим тотального беззаконня на тимчасово окупованих територіях України.

Маємо сподівання, що до кримінальних справ, порушених Національною поліцією України по факту незаконних дій керівництва Святогірської лаври, найближчим часом буде додане ще одне, не менш важливе, кримінальне провадження.

 

У 2014 році проросійські бойовики на Донбасі освячували свої прапори у храмах і були впевнені у підтримці Української православної церкви Московського патріархату. Про це 11 жовтня заявив колишній міністр оборони ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) під час бесіди з екс-спікером РПЦ, протоієреєм Всеволодом Чапліним в ефірі YouTube-каналу "Независимая студия".

За словами Гіркіна, у бойовиків були "серйозні підстави" сподіватися на допомогу церкви через поведінку місцевих священнослужителів. Він заявив, що священики Святогірської лаври "благословляли" бойовиків, а з Росії проросійським терористам "передавали благословення відомі старці".

"Уся моя особиста охорона складалася з духовних синів, ченців, ієромонахів Святогірської лаври. Повністю. До останньої людини. Вона була не дуже велика, але була. У нас одним із підрозділів у слов'янській бригаді командував послушник Святогірської лаври. До того ж послушник, який займав досить серйозне становище у Лаврі, але господарське", – заявив Стрєлков.

 

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1480

0