Боротьба за 5 мільярдів, або Як «віджати» у держави
Події

Боротьба за 5 мільярдів, або Як «віджати» у держави

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

9905

0


«Пекельний треш». Так назвав громадський діяч Дмитро Карп події у Державній інноваційній фінансово-кредитній установі.

Саме ця установа є розпорядником 5 мільярдів гривень, які держава надала як допомогу для мікро-, малого та середнього бізнесу.

Отже, Парламент виділив 5 мільярдів для вітчизняного бізнесу. Після цього колишній керівник Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк, за твердженням Дмитра Карпа, здійснив спробу рейдерського захоплення установи.

Спочатку Ставнюк захопив кабінет директора, а 14 вересня узяв під контроль будівлю установи, яка розподілятиме 5 мільярдів гривень з бюджету держави.

 

Наприкінці минулого тижня Дмитро Гавриш, заступник директора установи, намагався потрапити до кабінету керівника. Та його побив охоронець Ставнюка – Олексій Невмержицький.

14 вересня до будівлі установи не пустили нікого зі співробітників.

Ось що зазначили у самій установі: 

" Поновлений на підставі рішення суду колишній голова правління Ставнюк В.В. в порушення діючих вимог законодавства та внутрішніх актів ДІФКУ за допомогою «нових помічників», які ніколи не були працівниками цієї Установи, морально тиснув на діючих заступників та інших працівників з вимогою беззаперечного виконання його незаконних доручень та наказів.

Спроби заступників та інших працівників довести до голови і його «помічників» абсурдність і незаконність таких дій супроводжувалися погрозами фізичної розправи.

І сьогодні це сталось!

На зауваження заступника голови щодо недопустимості морального тиску і неадекватної поведінки по відношенню до будь-якого працівника ДІФКУ «новий помічник» голови правління просто напав на нього.

На місці подій слідчо-оперативна група Нацполіції, травмованого заступника голови забрала швидка!"

Дмитро Карп, звертаючись до СБУ та МВС, зазначив: «Скільки ще Україна буде залежати від суддівського правового свавілля?! Зараз захопили установу, яка є розпорядником величезної суми бюджетних грошей. Наших із вами грошей! Треба негайно зупинити цей безлад та притягнути до відповідальності ініціаторів беззаконня!»

 

 

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

9905

0