Апеляційний суд виправдав  Щура, який зламав ніс патрульному - Olena Kozachenko
Політика

Апеляційний суд виправдав Щура, який зламав ніс патрульному - Olena Kozachenko

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

423

0


Апеляційний суд виправдав  Щура, який зламав ніс патрульному - Olena Kozachenko

 

Дратуті! Всі пам'ятають Колю Щура? Того, що донецький (уже ж київський, звісно) бізнесмен і віце-президент Київської Міської Організації Федерації Боксу України. Той, якого пов'язують з Юрою Єнакієвським. І ту не можете згадати? Ну, ок. Це він побив у райвідділку поліцейського на початку 2017 року  
О, згадали? Шановне панство Антон Геращенко Artem Shevchenko іАндрей Крищенко казали "уууух, за таку нахабність Коля відповість! Ухххх, поліцейського побив прямо в райвідділку на камери - канєшно відповість!". Коля довго не відповідав, а потім у жовтні 2018 прострелив ногу перехожому, який зробив зауваження, що він паркується як олень.

 

Ось тут Yevheniia Motorevska писала про цю ситуаціюю. У 2018  Roman Sinicyn писав про те, як одіозний донецький бізнесмен з кримінальним шлейфом Микола Щур (той самий, який возив в Київ тітушок) побив та облаяв столичного поліцейського. Керівництво намагалося скандал тоді залагодити. І тільки завдяки Роману історія набула розголосу. А тепер Щур прострелив ногу перехожому, який зробив зауваження, що він (Щур) припаркував свій Майбах як рагуль. Бізнесмена затримали, однак, сьогодні Голосіївський суд відправив його додому - під нічний домашній арешт. Мені цікаво, що ще має зробити цей діяч (може, застрелити когось), щоб українські правоохоронці нарешті його вгамували? Подробиці тут. https://www.slidstvo


До чого це я. Апеляційний суд виправдав Миколу. 
"Київський апеляційний суд визнав законним виправдувальний вирок Миколі Щуру, який зламав ніс патрульному в поліцейському райвідділі"
Парам-парапам-піу!

 

За словами підсудного, він прибув до райвідділу, щоб дізнатися обставини інциденту, а поліцейські почали по-хамськи з ним спілкуватися.

"Він туди прийшов тверезим, був в адекватному стані і просто так не став би нікому хамити", - зазначено в рішенні суду свідчення бізнесмена.

Щур підкреслив, що поліцейські першими почали його бити ногами і руками, а потім вдягнули наручники.

Через деякий час з нього зняли наручники і поліцейський йому заявив, що Щур його побив.

Підсудний категорично це заперечує.

Олександр Шевченко
master

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

423

0