Андрій Антоненко. Хто він?
Події

Андрій Антоненко. Хто він?

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1473

0


Андрій Антоненко (Riffmaster) - один з п'ятьох підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. 

Андрій Антоненко - 48-річний киянин, доброволець, професійний рок-музикант. Понад 30 років виступає на сцені. Як повідомляє Українська правда,  з кінця 80-х Антоненко грав у кількох гуртах, зокрема ADEM і DAZ Machine. У 2003 році заснував гурт Riffmaster як свій авторський проект. Крім Антоненка, у гурті грають ще два гітаристи.

У 2014 році Riffmaster разом із Сашком Положинським, лідером гурту "Тартак", записав військову пісню "Земля". З того часу Андрій Антоненко співав для військових, давав благодійні концерти.

У 2017 році гурт презентував пісню "Тихо прийшов, тихо пішов". Її вважають неофіційним гімном Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Андрій Антоненко служив за контрактом. Отримав звання сержанта ССО. Антоненко виступав за заборону українським артистам виступати в Росії.

У 2017 році отримав відзнаку Міноборони "За сприяння збройним силам України" та відзнаку президента "За гуманітарну участь в АТО".

За версією слідства, Андрій Антоненко брав участь у закладенні вибухівки під автомобіль Павла Шеремета. 

Як зазначає Українська правда, у дні, коли готували вбивство Шеремета, Антоненко був у Києві, а наступного дня після вибуху давав концерт. Однак вже 23 липня (за 3 дні) він виклав фото з фронту із локацією "Авдіївка".

За інформацією слідства, Андрій Антоненко мешкає поблизу місця злочину та добре орієнтується на місцевості. На той час він шкутильгав після операції на нозі. Накульгував і чоловік з відео з камер спостереження. Він супроводжував жінку, яка безпосередньо підклала пристрій під автівку журналіста.Крім того, у ніч, коли відбулося закладення вибухівки, мобільний Антоненка був вимкненим. 

 Суд заарештував Андрія Антоненка до 8 лютого 2020 року.

 

 

 

 

 

 

 

Сергій Зінченко
активний

Читайте також!

Політика Медсестри...Хіба ми не такі ж люди?
Олександр Шевченко 2019-12-16 18:14

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1473

0