15.03 - Київ, карантин, РПЦ влаштовує масовий захід на 5000 осіб
Події

15.03 - Київ, карантин, РПЦ влаштовує масовий захід на 5000 осіб

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

21267

0


РПЦ хода

В Україні карантин. В Києві заборона на зібрання більше 60 осіб. В Радомишлі другий тиждень переполох після того як захворіла на коронавірус жінка відвідала церковну службу.

 

 

Католицька церква обмежує час богослужінь та збільшує їхню частоту, щоб якомога зменшити одночасне перебування в костелах прихожан.

 

 

Українська православна церква просить вірян, особливо похилого віку утриматися від походів до церкви, а якщо вони мабуть погане самопочуття залишитись вдома.

Мусульмани закривають мечеті.

 

 

Російська православна церква – проводить собор усіх преподобних отців Києво-Печерських (перехідне святкування в 2-у Неділю Великого посту). В масовому заході бере участь приблизно 5000 осіб.

 

рпц хода під час коронавірусу

 

Чим ви думаєте, святі отця, ви хочете поширити пандемію коронавірусу в Києві? Один не хоче молитися за здоров’я Українців, інший в Чорногорію їздить розпалювати громадянську війну і тітушок із Сербії бере.

 

Як так?

 

Невже 170 тисяч захворілих на коронавірус у світі вам мало?

 

Головне, що в колоні 80% це люди старшого та похилого віку, які найбільш уразливі до коронавірусу. Невже вам, священнослужителі РПЦ не шкода ваших прихожан?

 

Виникає нестримне бажання запропонувати священнослужителям РПЦ та їхньому приходу (який складає менше ніж 3% українців) здійснити паломництво в один бік до митрополита Кирила. Якщо він митрополит Московський та всія Русі, тоді здійсніть паломництво в святе місто Москву, з якого бере початок всіяросійське православ’я та живіть собі з Богом.

 

І ми собі будем жити якось по тихенько.

Людоньки, католики, православні, мусульмани, іудаїсти прихильники всіх релігій, будьте розсудливими та обачними, прислухайтесь до порад медиків. Постарайтесь якомога менше бувати у громадських місцях. Місяць-два і ми подолаємо загрозу пандемії, проте, не дотримуючись умов суворого карантину ми можемо повторити гірку долю Італії, Іспанії, Китаю. Святий творець почує вашу молитву з дому! Пам’ятайте, ви відповідаєте не тільки за своє здоров’я а й за здоров’я своїх рідних!

 

 

Нехай всі будуть здорові, нехай всіх нас береже Бог!

 

 

Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

21267

0