В Трускавці  Max Nefyodov розказує Зе-депутатам, що виступати з трибуни, давати коментарі журналістам і ходити на ефіри - зло.
Політика

В Трускавці  Max Nefyodov розказує Зе-депутатам, що виступати з трибуни, давати коментарі журналістам і ходити на ефіри - зло.

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

575

0


Це - головний митник Max Nefyodov. В Трускавці він розказує Зе-депутатам, що виступати з трибуни, давати коментарі журналістам і ходити на ефіри - зло. Про це він написав у своєму Facebook Danylo Mokryk

 

 

"Парламєнт - нє мєсто для діскусій", да.

Ба більше, коли це почали обговорювати у ФБ, пан Нефьодов написав, що і прямі трансляції засідань Верховної Ради - зло.

 

Чого? Бо робота нардепа - працювати над законодавством, а не комунікувати. Комунікацію він чомусь вважає "піаром" в поганому сенсі цього слова, а не в хорошому. А прямі трансляції ВР, значить, спонукають до піару в поганому сенсі.

 

Ну вот не вважає пан Нефьодов, що народні депутати мають комунікувати із виборцями через ЗМІ, пояснювати свої позиції і законопроекти, дебатувати про них у парламенті...

 

Хм, до речі, а чи враховує у своїх роздумах пан головний митник саму етимологію слова "парламент" (підкажу: від фр. "parler", що означає "говорити")?

 

Словом, не будемо дивуватися, якщо на перших своїх засіданнях Верховна Рада 9 скликання реалізує влажні мрії Павла Пинзеника і Сергія Пашинського. Щоб ніяких журналістів в кулуарах і прочої фігні. Щоб не відволікали Зе-депутатів від їх єдиної роботи - законодавства.

 

Правда, де в роботі глави Держмитслужби передбачена така фіча, як виступ на приватних внутрячкових тренінгах для новообраних депутатів? Хм-хм. Чи не відволікається наш головний митник від роботи?

 

А ось це фото - з сайту жіночого журналу Elle за листопад 2018 року, в якому Максим Нефьодов ділився своїми міркуваннями про дискримінацію жіноцтва.

 

У той час він був заступником міністра економрозвитку і торгівлі.

 

Робота міністра хіба полягає не в розробці профільних механізмів, рішень і просто підзаконних актів? Якщо так, то чому пан Нефьодов дозволив собі відволікатися від цієї роботи на непрофільні размишлізми в жіночому виданні?

Ай-яй-яй.

Олександр Шевченко
master

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

575

0